
Портативна колонка Hoco HC2 з ремінцем LED IPX5 TWS Червона
710 ₴
+380 (97) 265-03-27
Kyivstar (Viber,WhatsApp,Telegram)
- +380 (73) 408-80-04Lifecell
- Немає в наявності
- Код: SKU-1-01483
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка Hoco HC2 Xpress HC2 — це бездротова колонка, яка має якісне звучання і стильний дизайн.
Підтримка різних режимів під'єднання, потужний акумулятор і захист від води.
Особливості:
- Матеріал: міцний ABS пластик
- Розмір: 194.4×81×82 мм
- Вага: 598 г
- Bluetooth: версія 5.0
- Динамік: 52 мм × 2, потужність 5 Вт × 2
- Акумулятор: 2400 мАч
- Час заряджання: приблизно 3 години
- Час роботи: до 6 годин у режимі музики
- Підтримка Bluetooth, TF-карток, USB, AUX, FM-радіо та TWS
- TWS (True Wireless Stereo) для об'єднання двох колонок у стереосистему
- Захист від води IPX5 — безпечно використовувати на вулиці за будь-якої погоди
- Знімний ремінець для транспортування — колонку зручно носити із собою на прогулянці або відпочинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 194.4 мм |
| Висота | 81 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Вага | 0.598 кг |
- Ціна: 710 ₴




