
Блочок зарядки Baseus PicoGo GaN6 Pro Fast Charger Type-C 45W Чорний
980 ₴
+380 (97) 265-03-27
Kyivstar (Viber,WhatsApp,Telegram)
- +380 (73) 408-80-04Lifecell
- Готово до відправки
- Код: SKU-1-00469
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій Baseus Picogo Gan6 Pro Fast Charger 45W — це компактний мережевий адаптер з одним портом Type-C, який підтримує швидке заряджання потужністю до 45 Вт.
Особливості:
- Для заряджання смартфонів, навушників, планшетів, невеликих ноутбуків (laptop);
- Підтримує протокол PD (Power Delivery) и QC (Quick Charge);
- Сучасна технологія GaN6 Pro;
- Компактний розмір і багаторівневий захист;
- Розмір: 33*33*37.5 мм, вага: 90.3 г;
- Вхід: AC 110–240V;
- Вихід Type-C: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓2.25A;
- Максимальна потужність: 45W.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Потужність | 45 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 37.5 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
- Ціна: 980 ₴






