
Адаптер зарядки Baseus GaN2 Lite Quick Charger CCGAN2L-B02 1USB/1Type-C 65W Білий
1 260 ₴
+380 (97) 265-03-27
Kyivstar (Viber,WhatsApp,Telegram)
- +380 (73) 408-80-04Lifecell
- Немає в наявності
- Код: SKU-1-00258
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій Baseus GaN2 Lite Quick Charger 65W / CCGAN2L-B02 — це потужний мережевий адаптер з двома портами (1Type-C и 1USB), що підтримує потужність до 65 Вт, який здатний заряджати відразу два пристрої.
Особливості:
- Для заряджання смартфонів, планшетів, невеликих ноутбуків (laptop);
- Сумісність з iOS, Android;
- Підтримує протокол швидкого заряджання PD 3.0 (Power Delivery) и QC 3.0 (Quick Charge);
- Сучасна технологія GaN;
- Компактний розмір і багаторівневий захист;
- Розмір: 99*35*30 мм, вага: 110 г;
- Вхід: AC 110–240V;
- Вихід USB: 4.5V⎓5A, 5V⎓4.5A, 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 20V⎓2.25A (45W Max);
- Вихід Type-C: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓3A, 15V⎓3A, 20V⎓3.25A (65W Max);
- Вихід Type-C + USB: 45W+18W (63W Max);
- Максимальна потужність: 65W.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 990 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
- Ціна: 1 260 ₴





